Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Rambler's Top100

Добавить в Избранное

Сделать стартовой

Чернигов Форум cn.rolevaya.net

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Чернигов Форум cn.rolevaya.net » Женский форум » Реставрация ванны


Реставрация ванны

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Добрый вечер. Давно мечтаю отреставрировать ванну, но не знаю к кому обратиться, чтобы сделали действительно качественно. Может кто уже делал и остался доволен работой и может посоветовать.

0

2

я думаю, что просто стоит купить новое ванную

0

3

Не розумію, навіщо відразу міняти? Зараз відреставрувати ванну можна і не дорого, і виглядати вона буде краще нової. Я знаю, що кажу, так як сам звертався в цю компанію https://restavrator.te.ua/ivano-frankivsk.html по реставрації акрилових ванн. Майстер якісно обробив стару ванну рідким акрилом Keramokrill (Керамокрилл), який не викликає алергії, швидко сохне і не має запаху. І вже через добу можна було користуватися ванною. На вигляд вона білосніжна, гладка і без потьокiв. Я дуже задоволений результатом. Якщо зацікавилися, то ось тримайте номер 0984440098. Дзвоніть, домовляйтеся.

0

4

Valerik написал(а):

Не розумію, навіщо відразу міняти? Зараз відреставрувати ванну можна і не дорого, і виглядати вона буде краще нової. Я знаю, що кажу, так як сам звертався в цю компанію https://www.vannaservis.vn.ua/if/ по реставрації акрилових ванн. Майстер якісно обробив стару ванну рідким акрилом Keramokrill (Керамокрилл), який не викликає алергії, швидко сохне і не має запаху. І вже через добу можна було користуватися ванною. На вигляд вона білосніжна, гладка і без потьокiв. Я дуже задоволений результатом. Якщо зацікавилися, то ось тримайте номер 0984440098. Дзвоніть, домовляйтеся.

Ванна виглядає новою, біла, рівно залита. Все робили фірмовим акрилом. Зараз розумію, що навіть не потрібно було вибирати між покупкою нової та реставрацією тієї, що є. https://www.remontuk.com/restavratsiya- … frankivsk/

0


Вы здесь » Чернигов Форум cn.rolevaya.net » Женский форум » Реставрация ванны