Чернигов Форум cn.rolevaya.net

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Чернигов Форум cn.rolevaya.net » Разное » куда можна поехать на новогодние выходные


куда можна поехать на новогодние выходные

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

чтоб запомнилось на весь год

0

2

я б на моря))рванул бы

0

3

да работа не даст(( да и финансы!!езжайте на море)

0

4

я на лижи собираюсь на новогодние праздники ))в Сочи в отеле судя по описи все есть  смотрел тут http://ntk-intourist.ru

0

5

В горы на лыжах покататься!

0

6

Напевно рано ще про Новий рік... Ще до нього дожити треба, ремонти закінчити. А ось тоді фінанси і покажуть куди і з ким. :)

0

7

Якщо ремонт, то на Новий рік далеко точно не заїдеш. :(

0

8

Точно, якщо ремонт, далеко не заїдеш! Навіть, коли стараєшся економити, то кошти просто пливуть, а якщо починаєш вибирати якісніші матеріали та обладнання!..  Скажіть, хтось користується бойлерами Chaffoteaux?  https://comfy.ua/water-heater/brand__chaffoteaux/  Приваблює те, що виготовлені в Італії, тобто європейська якість. Але відлякує ціна... Мені вони здаються дешевими як для європейських... Вітчизняні дорожчі... Чоловік каже, що добрі, але не може пояснити, чому дешеві. Я починаю підозрювати, що він економить, щоб після ремонту десь поїхати відпочити. А хочеться ж якісного ремонту!
https://cdn.comfy.ua/media/catalog/product/cache/4/small_image/270x265/62defc7f46f3fbfc8afcd112227d1181/_/c/_chaffoteaux_chx_100_v_r_2k_eu_1.jpg

0

9

В теплые края - на Мальдивы, например, если финансов хватает

0

10

Пару лет назад ездил в 4-х дневный тур по замкам Волыни. Жили в городе Кременец, а оттуда на бусике посещали замки в Дубно, Збараже, Остроге. Масса приятных впечатлений и заряд позитива не весь год!

0


Вы здесь » Чернигов Форум cn.rolevaya.net » Разное » куда можна поехать на новогодние выходные