Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Rambler's Top100

Добавить в Избранное

Сделать стартовой

Чернигов Форум cn.rolevaya.net

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Чернигов Форум cn.rolevaya.net » Мужской форум » Веломагазини в Києві.

Веломагазини в Києві.

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Думаю переїхати жити на дачу, бо відправили зараз на пенсію, це скрізь так, так от за покупками в магазин доводиться йти пішки по поганій дорозі і досить далеко, з цього думаю придбати собі хороший велосипед, з ним буде простіше на дачі, тим більше зараз надійні велосипеди можна придбати в веломагазинах в Києві недорого, що для пенсіонерів найголовніше, як вважаєте, можна ж на таких велосипедах спокійно і безпечно їздити, що порадите.

0

2

Велосипед економить час і гроші на бензин , тим більше на дачі , у мене їх два , для мене і чоловіка , і якщо ми куди небудь зібралися , то обов'язково їдемо на велосипедах , це здоров'я .

0

3

Все правильно, скоро всі нормальні люди пересядуть на такий транспортний засіб, воно найкраще, а такі велосипеди https:/titanbike.ua/ мені подобаються, швидкостей то багато і рама надійна, значить довго прослужить , а це головне, хороші велосипеди .

0

Вы здесь » Чернигов Форум cn.rolevaya.net » Мужской форум » Веломагазини в Києві.