Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Rambler's Top100

Добавить в Избранное

Сделать стартовой

Чернигов Форум cn.rolevaya.net

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Чернигов Форум cn.rolevaya.net » Мужской форум » Велосипедні прогулянки


Велосипедні прогулянки

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Купив собі новий байк BULLS Wild Teil, катаюсь на ньому кожен день на роботу та додому. Але сьогодні вранці був морозець і від поїздки не отримав задоволення, замерз. Вихід звичайно є - одягати теплу одежу, обо термобілизну. Пошукав в інеті і розгубився, вибір дуже великий, але ціни чималі. Після довгих пошуків зупинився на сайті для велолюбителів. Прошу шановне панство підказати на яких моделях термобілизни акцентувати увагу та купити. Бо зима йде, є бажання утеплитися.

0

2

Мне понравился комплект veliki.com.ua/goods_underwear-craft-baselayer-set-man.htm#black, очень хорошо, что термобельё влагоотводящее. У знакомого было похожее, того же бренда, он не жаловался.

Отредактировано Choonboy (2018-11-23 15:21:21)

0

3

Когда будет минус 20, то вообще неважно какое термобельё надето. В нём будет намного комфортнее, чем в обычных подштанниках или без них. А кофту желательно с капюшоном приобретать veliki.com.ua/goods_milo-sego-m.htm#grey. На неё шлем одел и поехал. Уши не помёрзнут).

0

4

Зачем вообще такие темы открывать

0

5

Люблю на велики кататься

0

6

Для велосипедних прогулянок, особливо взимку, потрібно обов'язково придбати собі велоодяг https://www.sportonline.store/ua/veloto … loodezhda/ . Я дуже рада що замовила собі такий одяг і тепер прогулянки стали ще комфортніші.
Подивіться всі варіанти в інтернет-магазині Спортонлайн і собі обов'язково щось зможете обрати.

0


Вы здесь » Чернигов Форум cn.rolevaya.net » Мужской форум » Велосипедні прогулянки